Premium nargile Steamulation Superior Gold yeni standartlar belirliyor: en kaliteli malzemeler, şık tasarım ve yenilikçi işlevler fark yaratıyor. Alman ve İsviçreli mühendisler, tüm yeni özellikleriyle benzersiz Steamulation nargile geliştirdiler - mükemmel kullanım ve tüm zamanların en büyük sigara içme keyfi için.

Tüm metal parçalar, Almanya'da bulunan iki üretim alanımızdan birinde en yüksek hassasiyet ve titizlikle üretilmektedir.

 • Steamulation Superior Gold
 • Hortum Seti (dahil: Konus Tek Ağızlık, Silikon hortum siyahı, Alüminyum hortum adaptörü (18,8))
 • Benzersiz Seri Numarası
 • Teknik detaylar:

  • Vazo rengi: Temizle
  • Yükseklik: 67 cm
  • Ağırlık: 3,3 kg
  • Vazo çapı: 28 cm
  • Çıkarılabilir Difüzör
  • Önerilen doldurma kapasitesi: 2,5 - 2,8 Litre
  • Açıklama

    

   Steamulation Superior Gold, Alman mühendislik sanatının kanıtıdır. Şık tasarımı, yenilikçi fonksiyonları ve mükemmel işçiliği ile birinci sınıf nargile Steamulation Superior Gold yeni standartları belirliyor. Üretim ve teknolojide lider ülke olan Almanya'da üretilmektedir. Almanya, en yüksek hassasiyet ve en yüksek kalite ile ünlüdür. Bu nedenle, nargilenimizin en önemli parçası olan baz istasyonunu Almanya'da üretiyoruz. Baz istasyonu, uçak alüminyum ve V4A paslanmaz çelik elemanlardan oluşur. Baz istasyonunun yanı sıra, Alman üretim fabrikasında ağızlık, gövde, daldırma tüpü ve difüzörü de üretiyoruz. Sonraki bir üretim adımında, alüminyumdan yapılan tüm parçalar, ayrıca korozyona karşı dirençli, düz parlak bir yüzey oluşturmak için anotlanır. Bu anodik oksidasyon işleminden sonra ürünlerin yüzeyleri safir kadar sert olur ve böylece ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını garanti edebiliriz. Nargile bardağı kristal camdan yapılmıştır ve altın kenarla süslenmiştir.

   Sonuçta, tüm özel malzemeler ve parçalar yerine oturur ve eşsiz Steamulation nargile şeklimizi şekillendirir. Net ve şık tasarımı ile etkileyicidir.

   Bununla birlikte, Steamulation Superior Gold'u türünün tek örneği yapan sadece görsel görünüm değildir: Yeni ve yenilikçi özellikler, kullanımı optimize eder ve maksimum sigara içme keyfi için temel oluşturur. SteamClick bağlantı sistemi, geleneksel vidalı kapakların yerine geçer ve baz istasyonunu göz açıp kapayıncaya kadar açıp kapatmayı mümkün kılar. Prosedürü tamamlamak bir saniyeden az sürer. Sistem hızlı olmanın dışında güvenli ve sağlamdır. Ayrıca klik sistemi nargile temizliğini kolaylaştırır, kireçlenmeyi önler ve parçaların aşınmasını minimuma indirir. 360 derece işlevi ile SteamClick başka bir avantaj daha sunuyor: Ağızlığı bir sonraki kişiye vermek istemeniz veya yer değiştirmek istemeniz durumunda nargilenin tamamını döndürmenize artık gerek yok.

   Entegre valf teknolojisi, Steamulation Superior Gold'un bir başka dikkat çekici özelliğidir. Tamamen yeni bir iç ve dış tasarıma olanak tanır ve ekstra bir üfleme valfi olmadan çalışır. Duman, hortum bağlantılarından dışarı üflenebilir veya sürüklenebilir. Bir kez üfleyerek, vazodaki tüm duman çıkarılır ve içine taze duman akar. Artık en iyi lezzet için ödün vermenize gerek yok. Bu amaçla, Steamulation ayrıca genellikle kırılan veya sararan geleneksel kauçuk contaların yerini alan özel hortum adaptörleri geliştirmiştir. Steamulation hortum adaptörleri, mükemmel şekilde takılmış konileri ile karakterize edilir. Hortum, herhangi bir sızdırmazlık halkası olmadan kolayca adaptöre takılabilir.

   Buharlama, zarafeti en yüksek kalite ve yeniliğin gücü ile birleştirir. Böylece Buharlama, yeni ve modern bir su boruları nesli oluşturur. Steamulation nargile avantajlarının tadını çıkarın ve optimize edilmiş kullanımın yanı sıra maksimum sigara içme zevkini yaşayın!

   İsteğe bağlı olarak, duman kolonunun 18,8 konektörünün üstüne bir melas tutucu takabilirsiniz.

   Her su borusunun kendi seri numarası vardır. 

   Kaliteli ürün, uygun fiyat, toptan ve perakende satış seçenekleriyle mağazamızda mevcuttur.

   Lara Nargile Malzemeleri Beşiktaş / İstanbul

   Diğer istediğiniz bütün ürünleri sitemizden ayrıca satın alabilirsiniz. 

   Güvenle ve rahatca alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra ,satın alma esnasında havale ile ,kredi kartı tek çekim Ödeme yöntemini şeçerek yapabilirsiniz Bizi ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bütün sorularınız için mesai saatlerinde 05464790624 whats app hattından ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Steamulation Superior Gold Nargile

 • Ürün Kodu: Steamulation Superior Gold
 • Stok Durumu: Out Of Stock
 • ₺4.130,00

 • Vergiler Hariç: ₺3.500,00

Benzer Ürünler

Ergonomik Dizayn 24 Ayar Altın Nargile

Ergonomik Dizayn 24 Ayar Altın Nargile

Ergonomik dizayn;    24 ayar altın kaplama ser,şişe,tepsi,marpuç,başlığıHava kaçırmaz, kol..

₺5.900,00 Vergiler Hariç: ₺5.000,00

LARA SKY POOF NARGİLE

LARA SKY POOF NARGİLE

 LARA SKY POOF ÇELİK NARGİLE TAKIMIKESME DEKORLU KRİSTAL ŞİŞE304 PASLANMAZ GÖVDE TAHLİYE S..

₺800,00 Vergiler Hariç: ₺800,00

Steamulation PRO X Black

Steamulation PRO X Black

4 Silindirli Valf SistemiÇok marpuclu icimlerde aynı anda çekim ve ayni anda tahliye yapabilmenizi s..

₺3.300,00 Vergiler Hariç: ₺3.300,00

Steamulation PRO X White

Steamulation PRO X White

4 Silindirli Valf SistemiÇok marpuclu içimlerde aynı anda cekim ve aynı anda tahliye yapabilmenizi s..

₺3.300,00 Vergiler Hariç: ₺3.300,00

Sterkhov nargile

Sterkhov nargile

Sterkhov nargile üretiminde, yüksek alaşımlı metallere ait dikişsiz paslanmaz çelik AISI321 kullanıl..

₺4.130,00 Vergiler Hariç: ₺3.500,00

Steamulation Prisma Aqua

Steamulation Prisma Aqua

Steamulation Prisma AquaPrisma Aqua, ünlü Alman markası Steamulation'ın mühendisleri tarafından geli..

₺1.800,00 Vergiler Hariç: ₺1.800,00

Etiketler: Steamulation Superior Gold Nargile Yeni standartları belirliyor: En kaliteli malzemeler, şık tasarım ve yenilikçi fonksiyonları fark yaratıyor. Alman ve İsviçreli mühendisler, tüm yeni özelliklere sahip eşsiz Steamulation Superior Gold Nargile nargileyi geliştirdiler. Mükemmel kullanım ve Zevkli nargile içimleri için Tüm metal parçaları Almanya'da bulunan iki üretim alanımızdan birinde en yüksek hassasiyet ve titizlikle üretilir. Kutu İçeriği Steamulation Superior Gold Nargile Şişesi Steamulation Superior Gold Nargile Seri Steamulation Superior Gold Nargile Tepsisi Steamulation Superior Gold Nargile Marpuçu Steamulation Superior Gold Nargile Seri Numarası ve Kılavuzu Teknik özellikler Şişe rengi: Şeffaf Yükseklik: 67 cm Ağırlık: 3, 3 kg Şişe çapı: 28 cm Çıkarılabilir Difüzör Tavsiye edilen doldurma kapasitesi: 2.5 - 2.8 Litre Kaliteli ürün, uygun fiyat, toptan ve perakende satış seçenekleriyle mağazamızda mevcuttur. Lara Nargile Malzemeleri Beşiktaş / İstanbul Diğer istediğiniz bütün ürünleri sitemizden ayrıca satın alabilirsiniz. Güvenle ve rahatca alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, satın alma esnasında havale ile, kredi kartı tek çekim Ödeme yöntemini şeçerek yapabilirsiniz Bizi ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bütün sorularınız için mesai saatlerinde 05464790624 whats app hattından ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz.