Kaloud Lotus II Kömürden Nargileye ısı transferini düzenlemek için tasarlanmış ve bir ısı yönetim cihazıdır. Kaloud lotus II Ayrıca kömürden Shishaya  geçen kül, ultra ince parçacıklar ve uçucu gazları önemli ölçüde azaltmak için de çalışır Bunu yaparken Kaloud Lotus II Shishanın ürettiği bulutları daha pürüzsüz , daha temiz, daha uzun ömürlü ve önemli ölçüde az zararlı yapar

Kaloud lotus II tipik olarak havacılık ve tıp endüstrisi için ayrılmış üretim teknolojisi kullanılarak elde edilecek en yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş bir sanar eseridir.


Kaliteli ürün, uygun fiyat, toptan ve perakende satış seçenekleriyle mağazamızda mevcuttur.

Lara Nargile Malzemeleri Beşiktaş / İstanbul

Diğer istediğiniz bütün ürünleri sitemizden ayrıca satın alabilirsiniz. 

Güvenle ve rahatca alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra ,satın alma esnasında havale ile ,kredi kartı tek çekim Ödeme yöntemini şeçerek yapabilirsiniz Bizi ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bütün sorularınız için mesai saatlerinde 05464790624 whats app hattından ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz.


Kaloud Lotus

  • Ürün Kodu: Kaloud Lotus
  • Stok Durumu: 100
  • ₺94,40

  • Vergiler Hariç: ₺80,00

Benzer Ürünler

Ignis Revo,

Ignis Revo,

Ignis Revo, Ignis modelimizin geliştirilmiş versiyonudur.Yüksek alaşımlı ve orijinal alüminyum malze..

₺250,00 Vergiler Hariç: ₺250,00

IGNIS METAL KÖZLÜK

IGNIS METAL KÖZLÜK

nargile kömürü için üretilmiş, kömürün ısısını ayarlayabilmek için dizayn edilmiş bir metal közlüktü..

₺110,00 Vergiler Hariç: ₺110,00

Lotus Kaloud Nargile Közlüğü

Lotus Kaloud Nargile Közlüğü

Rüzgarlık, folyo kullanımına ve kül dökülmesine son. Kaliteli ürün, uygun fiyat, toptan ve pera..

₺59,00 Vergiler Hariç: ₺50,00

Etiketler: Kaloud Lotus Kaliteli ürün, uygun fiyat, toptan ve perakende satış seçenekleriyle mağazamızda mevcuttur. Lara Nargile Malzemeleri Beşiktaş / İstanbul Diğer istediğiniz bütün ürünleri sitemizden ayrıca satın alabilirsiniz. Güvenle ve rahatca alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, satın alma esnasında havale ile, kredi kartı tek çekim Ödeme yöntemini şeçerek yapabilirsiniz Bizi ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bütün sorularınız için mesai saatlerinde 05464790624 whats app hattından ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz.