Erkek lüle yuvasını Dişi lüle yuvasına çevirici aparat;
Eğer lüleniz standart yerli model yuvanın içine geçen modelse ve değiştirip üstten geçen model lüle kullanmak istiyorsanız,

Bu aparata sahip olmalısınız. 


Kaliteli ürün, uygun fiyat, toptan ve perakende satış seçenekleriyle mağazamızda mevcuttur.
Lara Nargile Malzemeleri Beşiktaş / İstanbul
Diğer istediğiniz bütün ürünleri sitemizden ayrıca satın alabilirsiniz. 
Güvenle ve rahatca alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra ,satın alma esnasında havale ile ,kredi kartı tek çekim Ödeme yöntemini şeçerek yapabilirsiniz Bizi ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bütün sorularınız için mesai saatlerinde 05464790624 whats app hattından ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz.


Lüle Çevirici Aparat

  • Ürün Kodu: Lüle Çevirici Aparat
  • Stok Durumu: 15
  • ₺15,00

  • Vergiler Hariç: ₺15,00

Satın alabilmek için asgari adet: 100

Benzer Ürünler

Dişi Toprak Lüle

Dişi Toprak Lüle

Not:Her boydan seçenekler mevcutturKaliteli ürün, uygun fiyat, toptan ve perakende satış seçenekleri..

₺9,44 Vergiler Hariç: ₺8,00

Etiketler: Erkek lüle yuvasını Dişi lüle yuvasına çevirici aparat; Eğer lüleniz standart yerli model yuvanın içine geçen modelse ve değiştirip üstten geçen model lüle kullanmak istiyorsanız, Bu aparata sahip olmalısınız. Kaliteli ürün, uygun fiyat, toptan ve perakende satış seçenekleriyle mağazamızda mevcuttur. Lara Nargile Malzemeleri Beşiktaş / İstanbul Diğer istediğiniz bütün ürünleri sitemizden ayrıca satın alabilirsiniz. Güvenle ve rahatca alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, satın alma esnasında havale ile, kredi kartı tek çekim Ödeme yöntemini şeçerek yapabilirsiniz Bizi ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bütün sorularınız için mesai saatlerinde 05464790624 whats app hattından ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz.