Steamulation Pro X II Black Nargile Takımı
 

Steamulation Pro X II-özellikler:
Steamulation Pro X II ile, popüler Steamulation Pro X'in halefini sunmaktan gurur duyuyoruz.1. Pro x'i benzersiz bir üst düzey nargile haline getiren tüm özellikler ve spesiyaliteler, Steamulation Pro X II'de tekrar optimize edildi ve hatta bazıları tamamen yeniden tasarlandı. Aşağıda, Steamulation Pro X II ile keyfini çıkarabileceğiniz işlevlere ve özelliklere ayrıntılı bir genel bakış bulacaksınız.

Steamulation Purge Pro (yeni!)

Benzersiz Steamulation Purge-Pro valfleri, her kullanıcının valf toplarını çıkarmak zorunda kalmadan kaseyi kolayca üflemesini sağlar. Dört duman portunun valfleri her iki yönde de otomatik olarak çalışır (duman ve üfleme). İlk Pro X nesline kıyasla, duman tabanın üstündeki dört nozuldan etkili bir şekilde dışarı atılır ve plakaya doğru havalandırılır. (Diğer blow-off varyantları isteğe bağlı olarak mevcuttur).

Akıllı sistem, nargiledeki aşırı basıncı bile telafi edebilir ve gerekirse üflemek için serbest hortum bağlantılarını kullanabilir.

Yüksek performanslı seramikten yapılmış hassas bilyelerin kullanımı sayesinde, nargile içildiğinde mükemmel şekilde sıkılır ve herhangi bir yabancı hava çekmez. Seramik ayrıca son derece korozyona dayanıklı ve son derece aşınmaya dayanıklıdır.

Buharlama Hava Akımı kontrolü (optimize edilmiş)
Steamulation Pro X Serisi, kullanıcılarının geleneksel ve modern arasındaki Steamulation Hava Akımı kontrolünü kullanarak her hortum bağlantısındaki akışı ayrı ayrı ayarlamasına olanak tanır.

V2a paslanmaz çelikten yapılmış hortum bağlantıları sürekli olarak döndürülebilir ve hava akışının hassas bir şekilde ayarlanmasına izin verir. Tam entegrasyon sayesinde, daha fazla adaptöre gerek yoktur ve sistem nargile içerken her kullanıcının tercihlerine göre ayarlanabilir. Önceki Pro X neslinin aksine, sistem tekrar optimize edildi.

Tam da şu anda, daha fazla düzeltilmiş bile olabilir. Aynı zamanda, Pro X II'nin aşırı basınç fonksiyonu artık düzenlenebilir.

Buharlama Dıp Tupe kontrolü (optimize edilmiş)
Yeni Dıp tüp kontrolü ile dıp tüpünün uzunluğunu kendiniz belirleyebilirsiniz. Emrinde 9 adımlı bir ayar seçeneğiniz var. Tüpü kısaltarak veya uzatarak, Pro x'inizin çizimini ve çizimini size uyacak şekilde daha da ayarlayabilirsiniz. Bu, başka hiçbir nargile gibi olmayan farklı bir içme davranışını kişiselleştirmenizi sağlar.

Önceki sürümü ile karşılaştırıldığında, bu ayarı yeniden optimize edilmiştir. Sistem ek sertlik ve stabilite kazanmıştır. Farklı seviyelerin katılımı kullanıcı için çok “daha zengin” dir.

Steamulation Purge / Blow off stil kontrolü (yeni!)
Yeni Steamulation Pro X II, uyarlanmış bir duman sütununa ve standart konfigürasyona dahil bir adaptöre sahiptir. Bu, Pro X II'nin isteğe bağlı Manşonlar ve isteğe bağlı üfleme adaptörleri ile genişletilmesini sağlar. Bu amaçla, mevcut duman sütunu kullanılabilir ve isteğe bağlı manşonlar ve adaptörler Pro X II'nin tasarım görüntüsüne homojen bir şekilde sığar. ayrıca, Pro X II 18/8 kaplamasını korur.

Steamulation yükseltmeleri ve aksesuarları-Pro X II için yapılan
Steamulation Pro X II, gelecekte özel olarak geliştirilmiş birkaç yeni aksesuar alacak.

Bunlar, tütünün tamamen bağımsız olarak soğutulmasını kontrol eden buhar soğutma Difüzörünü içerir. Ayrıca, vapur fiş Adaptörü, Pro X II' inizi tüm geleneksel fiş lüleler ve gelecekteki farklı lülelerle kullanmak için mevcut olacaktır.

Pro X II'NİZİN gelecekte tekrar tekrar güncellenebilmesi için çok sayıda manşon seçeneği ve üfleme adaptörleri de dahildir.

Teknik veriler:

Boyutu: yaklaşık. 52 cm
Ağırlık: yaklaşık. 4,8 kg
Çapı vazo: yaklaşık. 24 cm
Çıkarılabilir difüzör
Önerilen dolum seviyesi: yaklaşık. 1.6-1.7 litre (Boru ayarına bağlı olarak)

Gelişmiş tam tahliye de dahil olmak üzere dünyanın en hızlı rotasyon kapatma sistemi olan SteamClick 360 ° özelliğine sahiptir. STEAMULATION PRO X II Nargile, her türlü şerbet tutucu uyarlamak için 18/8 şilif yuvası olan bir gövdeye sahiptir. Şık tasarımı ve kompakt boyutu ile bu yüksek kaliteli nargile her ihtiyacınıza cevap verecek. STEAMULATION PRO X II Nargile entegre bir difüzör,ayarlanabilir daldırma borusu, dört hortum çıkışı ve bir silikon hortum konektörü içerir.

Parçaları :

Şerbetlik takılabilen 4 çıkışlı çelik gövde
Çelik tepsi
Click sistem siyah şişe
Marpuç adaptörü

NOT : Bu nargile takımı için marpuç,lüle ve maşa fiyata dahil değildir.


Kaliteli ürün, uygun fiyat, toptan ve perakende satış seçenekleriyle mağazamızda mevcuttur.

Lara Nargile Malzemeleri Beşiktaş / İstanbul

Diğer istediğiniz bütün ürünleri sitemizden ayrıca satın alabilirsiniz. 

Güvenle ve rahatca alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra ,satın alma esnasında havale ile ,kredi kartı tek çekim Ödeme yöntemini şeçerek yapabilirsiniz Bizi ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bütün sorularınız için mesai saatlerinde 05464790624 whats app hattından ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz.Steamulation Pro X II Black Nargile Takımı

  • Ürün Kodu: Steamulation Pro X II Black Nargile Takımı
  • Stok Durumu: 3
  • ₺4.000,00

  • Vergiler Hariç: ₺4.000,00

Benzer Ürünler

Steamulation PRO X Black

Steamulation PRO X Black

4 Silindirli Valf SistemiÇok marpuclu icimlerde aynı anda çekim ve ayni anda tahliye yapabilmenizi s..

₺4.000,00 Vergiler Hariç: ₺4.000,00

Steamulation PRO X White

Steamulation PRO X White

4 Silindirli Valf SistemiÇok marpuclu içimlerde aynı anda cekim ve aynı anda tahliye yapabilmenizi s..

₺4.000,00 Vergiler Hariç: ₺4.000,00

Steamulation Prisma Aqua

Steamulation Prisma Aqua

Steamulation Prisma AquaPrisma Aqua, ünlü Alman markası Steamulation'ın mühendisleri tarafından geli..

₺1.800,00 Vergiler Hariç: ₺1.800,00

Etiketler: steamulation, 4 çıkışlı, üstün performans, şık tasarım, Alman nargilesi, Nargile takımı, Özel nargile, Kaliteli ürün, uygun fiyat, toptan ve perakende satış seçenekleriyle mağazamızda mevcuttur. Lara Nargile Malzemeleri Beşiktaş / İstanbul